Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Disintegration: Zwiastun już dostępny. Premiera gry 16 czerwca

​Premierowy zwiastun Disintegration, nowej strzelanki FPS, za którą stoi współtwórca Halo, Marcus Lehto, jego studio V1 Interactive oraz Private Division, jest już dostępny.

Disintegration oficjalnie zadebiutuje 16 czerwca na komputerach PC oraz konsolach Xbox One i PS4. Akcja Disintegration dzieje się w przyszłości na Ziemi dotkniętej zmianami klimatycznymi, przeludnieniem, niedoborami żywności oraz globalną pandemią, które doprowadziły do upadku narodów i postawiły ludzkość na krawędzi wymarcia.

Reklama

Naukowcy podjęli środki za pomocą których ludzki mózg można było usunąć i chirurgicznie zamknąć w robotycznej zbroi; proces ten znany jest jako Integracja. Miało to być tymczasowe rozwiązanie wobec nieuniknionego kryzysu.

Wcielasz się w Romera, bohatera poddanego Integracji. Jego misją jest poprowadzenie małej grupy banitów - ludzi, którzy zdecydowali się walczyć i przetrwać, w stronę lepszej przyszłości. Romer i jego ruch oporu mają nadzieję nie tylko na uchronienie swoich bliskich, ale również na ponowne stanie się ludźmi.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje