Reklama

Dishonored II wyjdzie z cienia w czerwcu?

​Dla wielu osób prawdziwym następcą starych Thiefów nie jest najnowsza odsłona cyklu, a wydany w 2012 roku Dishonored.

I choć Bethesda nie potwierdziła jednoznacznie, że powstanie kontynuacja gry studia Arkane, wydaje się mało prawdopodobne, by cykl został porzucony. I rzeczywiście - do sieci wyciekło zdjęcie sugerujące, że sequel zostanie zapowiedziany w czerwcu.

Niejaki Endless na łamach forum NeoGAF opublikował zdjęcie, który otrzymał od swojego "anonimowego informatora". Można na nim zobaczyć pochodzący z bliżej niesprecyzowanej prezentacji slajd z napisem Dishonored II i informacją, że gra zostanie zapowiedziana na tegorocznych targach E3. Pod spodem widnieje z kolei hashtag #DarknessOfTyvia, który może być hasłem promocyjnym lub podtytułem produkcji.

Reklama

Oczywiście należy do tego podchodzić ze sporym dystansem - sfabrykowanie podobnego slajdu dla wprawnego grafika nie jest wielkim problemem. Nie da się jednak ukryć, że kontynuacja Dishonored zapewne powstanie i kwestią czasu jest tylko jej zapowiedź.

Ale czy zostanie ujawniona na czerwcowym E3? Tego nie wiadomo i na razie pozostaje uzbroić nam się w cierpliwość. Do targów pozostały jeszcze tylko trzy miesiące.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje