Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Dishonored 2 zostanie rozbudowany o darmowy tryb nowa gra+

Przedstawiciele Bethesdy ujawnili, że trwają prace nad bezpłatną aktualizacją, która przyniesie ze sobą nowy wariant rozgrywki - nowa gra+.

Dokładnych szczegółów nie podano, ale najprawdopodobniej tryb umożliwi ponowne ukończenie produkcji ze zdolnościami zdobytymi przy pierwszym przejściu tytułu. Niewykluczone, że zostanie również zwiększony ogólny stopień wyzwania.

Reklama

Na pewno jednak pojawi się opcja utrudnienia rozgrywki. Twórcy podkreślili, że za pośrednictwem łatki zaimplementują do gry także pewne bliżej niesprecyzowane "niestandardowe ustawienia poziomu trudności".

Dokładna data premiery aktualizacji nie jest na razie znana. Wiadomo jedynie, że zostanie udostępniona w przyszłym miesiącu. Nie wiadomo jednak czy ukaże się na wszystkich platformach docelowych produkcji - PC, Xbox One i PlayStation 4.

Jednocześnie warto wspomnieć, że przed weekendem na komputerach osobistych opublikowano pierwszą łatkę do tytułu. Patch znajduje się jeszcze w wersji beta, ale naprawia problemy wpływające na liczbę wyświetlanych klatek na sekundę.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje