Reklama

Dishonored 2 ukończony w nieco ponad pół godziny

​W ubiegłym tygodniu na rynku ukazał się Dishonored 2 - kontynuacja skradanki od studia Arkane. Większość osób, którzy kupili produkcję, zapewne jeszcze gra, pewien człowiek zdołał jednak ukończyć tytuł w nieco ponad... pół godziny.

Australijski internauta ukrywający się pod pseudonimem Voetiem opublikował w serwisie YouTube zapis przejścia gry postacią zabójcy Corvo. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że do napisów końcowych dotarł w 32 minuty i 17 sekundy.

Osiągnięty rezultat robi wrażenie - tym bardziej, że nie mamy do czynienia ze stosunkowo prostym, liniowym FPS-em, a rozbudowaną produkcją, w której do celu można dotrzeć na kilka różnych sposobów.

Warto jednocześnie podkreślić, że wynik użytkownika Voetiema nie uwzględnia czasu przeznaczonego na ekrany ładowania, które pojawiały się przy przechodzeniu do kolejnych etapów i poziomów. Oczywiście prędzej czy później ktoś postanowi pobić rekord i ukończy grę jeszcze szybciej.

Reklama

Dishonored 2 dostępne jest na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Wspomniany materiał, prezentujący przejście produkcji w nieco ponad pół godziny, można obejrzeć poniżej. Należy jednak pamiętać, że nagranie zawiera spoilery dotyczące fabuły.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama