Reklama

Discovery: Diesel Brothers w wersji pudełkowej już w sprzedaży

​Cenega informuje, że pudełkowa wersja gry Discovery: Diesel Brothers jest już dostępna w sprzedaży. Tytuł na podstawie popularnego programu telewizyjnego stacji Discovery Channel ukazał się w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej na komputery PC z Windows.

Premierowe wydanie gry w pudełkach poza płytą z grą zawiera bandanę z logo Diesel Brothers. Dodatkowo po aktywacji gry na platformie Steam do 24 maja włącznie, posiadacze tego tytułu uzyskają komplet dodatków kosmetycznych w grze, które wyróżnią pojazdy na tle konkurencji! Ponadto na premierę, wyłącznie w salonach Empik, dostępna jest limitowana edycja gry z soundtrackiem na CD, na którym znajduje się 16 utworów ze stacji radiowych z gry oraz elektroniczną wersją papercrafta.

Dołącz do słynnej ekipy Diesel Brothers. Weź na warsztat największe czterokołowce, przerób je na napędzane dieslem monstra, a następnie przetestuj na torze, aby zdobyć trofeum! Graj sam lub zaproś do zabawy w mechanika swoich przyjaciół. Współpracujcie, by wyremontować, stuningować, pomalować, okleić, a następnie sprzedać z zyskiem swoje legendarne fury. DIESEL BROTHERS to gra na licencji przebojowego programu Discovery Channel.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje