Diablo 4: Cięgi rozpoczną się już 5 marca! Co przyniosą nowego w grze?

W trakcie dzisiejszej transmisji na żywo z pogawędki przy ognisku dyrektor ds. społeczności, Adam Fletcher, zastępca reżysera gry, Joseph Piepiora, i główny projektant klas, Adam Jackson, ogłosili, że Cięgi pojawią się w grze 5 marca. Dołączyli do nich gracze: Annacakelive i MacroBioBoi, aby zaprezentować rozgrywkę na żywo. Twórcy omówili też aktualizację na półmetku Sezonu Konstruktów, w której pojawi się wiele zmian dotyczących balansu klas, a także powrócą niektóre zaktualizowane moce Wampiryzmu z Sezonu Krwi.

Co przyniosą Cięgi?

Reklama
  • Już 5 marca w grze pojawią się Cięgi, czyli stałe, nieliniowe podziemia, w których gracze z tej samej klasy będą walczyć ze sobą o miejsce na szczycie rankingu. Aby wziąć udział w Cięgach w Sferze Sezonowej w randze świata IV, udaj się do portu na południowym zachodzie Gea Kul.
  • Cięgi będą podsumowywane co tydzień, w każdy wtorek o godz. 17:00 CET, a następne rozpoczną się o godz. 19:15.
  • Zdobądź Dowody Potęgi za zabijanie demonów, otwieranie skrzyń i ukończenie wydarzeń. Po całych Cięgach rozsiane są filary, które mogą zwiększyć liczbę Dowodów zdobywanych za każde zabójstwo potwora.
  • Za ostateczny wynik w każdym tygodniu zdobędziesz Pieczęcie, które uprawniają do zajęcia miejsca w rankingach. Do zdobycia są cztery rangi: Krwawa Pieczęć, Zaciekła Pieczęć, Okrutna Pieczęć i Godna Pieczęć.
  • Przy okazji cotygodniowego resetu przyznajemy Skrytki Prób, w których na pewno znajdzie się jeden starożytny przedmiot legendarny. Zawartość skaluje się w zależności od rangi. Za zdobycie Godnej Pieczęci gracze otrzymają najbardziej pożądane skarby.
  • Rankingi są podzielone na klasy, rozmiary drużyn, tryb zwykły i hardkorowy.  Ci, którzy zajmą miejsce w pierwszej setce dowolnej drabinki, zdobędą trofeum wierzchowca Emblemat Triumfu. Z kolei miejsce w pierwszej dziesiątce dowolnego rankingu sprawi, że imię gracza i jego postać na zawsze zapiszą się w Sali Starożytnych.
INTERIA/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Diablo 4 | Blizzard Entertainment
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy