Reklama

Diablo 2: Resurrected - pierwsze testy jeszcze w tym tygodniu

​Szczęśliwcy sprawdzą wczesną wersję gry już w najbliższy weekend.

Blizzard zapowiedział, że zamknięte testy alfa Diablo 2: Resurrected rozpoczną się w najbliższy piątek (9 kwietnia) o godz. 16:00 naszego czasu, a zakończą w poniedziałek (12 kwietnia) o godz. 19:00.

Reklama

Z wczesną wersją gry zapoznają się osoby wybrane z grona chętnych. Aby mieć szansę na znalezienie się w tej grupie, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy pod tym adresem. Warto zaznaczyć, że zaproszenie do najbliższego wydarzenia nie będzie automatycznie oznaczać dostępu do kolejnych wczesnych wersji.

W alfie Diablo 2: Resurrected pojawią się trzy klasy postaci (barbarzyńca, amazonka oraz czarodziejka) oraz dwa akty z pięciu, które docelowo złożą się na kampanię fabularną. Twórcy nie nałożą na graczy limitu poziomu doświadczenia i pozwolą na swobodne dzielenie się wrażeniami z rozgrywki.

Podczas zaplanowanych na najbliższy weekend testów nie będzie można sprawdzić trybu multiplayer. Należy się spodziewać, że zostanie on poddany próbie w nadchodzących miesiącach.

"Podczas najbliższych testów koncentrujemy się na doświadczeniu dla pojedynczego gracza. Oczywiście tryb sieciowy jest istotną częścią Diablo II, dlatego, jeszcze w tym roku zorganizujemy wydarzenie mu poświęcone" - można przeczytać w informacji prasowej Blizzardu.

Diablo 2: Resurrected to gruntownie odświeżona drugiej części kultowej serii hack'n'slashy. Gra pochwali się całkowicie odświeżoną oprawą graficzną, trójwymiarowymi elementami czy unowocześnionym interfejsem. Jej premierę zaplanowano na koniec tego roku, w wersjach na PC oraz konsole: PlayStation 4 i 5, Xbox One i Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch.

Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ

Dowiedz się więcej na temat: Diablo 2: Resurrected

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje