Reklama

Deus Ex: Rozłam Ludzkości doczekało się pierwszego fabularnego DLC

​Światło dzienne ujrzało Dziura w systemie - pierwsze rozszerzenie do Deus Ex: Rozłam Ludzkości oferujące zadania fabularne.

Square Enix nie kazało nam długo czekać na pierwszy fabularny dodatek do Deus Ex: Rozłam Ludzkości. W miesiąc po premierze podstawowej wersji gry firma udostępniła rozszerzenie o nazwie Dziura w systemie.

W DLC oczywiście po raz kolejny wcielamy się w Adama Jensena. Z bohaterem kontaktuje się Francis Pritchard - znany z Deus Ex: Bunt Ludzkości były pracownik Sarif Industries. Jegomość prosi o pomoc w zdobyciu informacji o firmie Santeau Group.

Odkrycie sekretów spółki wiąże się między innymi z włamaniem do serwerów Palisade Blade. Oczywiście rozgrywka nie uległa większym zmianom - ponownie do celu możemy dotrzeć na kilka sposobów, działając po cichu lub wdając się w otwartą walkę.

Reklama

Dziura w systemie dostępna jest na PC oraz konsolach Xbox One. Na obu platformach rozszerzenie kosztuje odpowiednio 11,99 euro (ok. 52 zł) oraz 45 zł. Na swoją wersję właściciele PlayStation 4 muszą jeszcze poczekać - na konsoli Sony dodatek ukaże się wkrótce. Poniżej obejrzeć można zwiastun opublikowany z okazji premiery DLC.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy