Detroit: Become Human rewolucyjną grą?

Twórcy Beyond: Two Souls, Fahrenheita czy Heavy Raina twierdzą, że ich nowa produkcja "przesunie granice". Czy rzeczywiście Detroit będzie przełomowym tytułem?

Ludzkość uzależniła się od usług androidów, które z jednej strony stały się wykonawcami wielu niebezpiecznych prac, z drugiej zaś: homo sapiens traktują je z wyczuwalną rezerwą. W zawiązaniu akcji wydarzy się "coś" co sprawi, że maszyny wymkną się spod kontroli...

Kompleksowy skrypt liczy sobie (ponoć) tysiące stron. Warto też odnotować, że gra nie będzie kontynuować eksperymentu Beyond: Two Souls i pozwoli nam wcielić się w kilka postaci, których losy będą się przeplatać.

Nie przedłużając zapraszamy do obejrzenia filmu poniżej z Davidem Cagem, który przy okazji chwali się mocapem (a właściwie performance capture - skanowaniem twarzy aktora, a następnie ubraniem go w kostium wyposażony w dziesiątki czujników i równoczesną rejestrację jego mimiki, głosu, gestów i ruchów):

Francuska wariacja na temat "Blade Runnera" zadebiutuje wyłącznie na PS4. Data premiery nie jest znana, acz - jak uwrażliwiał Cage podczas E3 - tytuł nie pojawi się na półkach w 2016.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy