Detached debiutuje na PSVR i Steam (w wersji non VR)

Gotów na spektakularną, kosmiczną rozgrywkę? Oby, bo Detached ze swoimi ekstremalnymi obrotami, skrętami, przewrotami i szaleńczym tempem (całkiem, jak w prawdziwej przestrzeni kosmicznej) nie bierze jeńców. I nie ma znaczenia, na której platformie będziesz próbował swoich sił.

Gdybyś przypadkiem kiedykolwiek się zastanawiał, jakie są wymogi NASA do tego, żeby zostać astronautą, to tak się składa, że nie są one zbyt wygórowane. Tytuł licencjata biologii, fizyki czy matematyki, trzy lata doświadczenia zawodowego lub minimum 1000 wylatanych godzin jako pilot odrzutowca. No i oczywiście doskonały wzrok. Wiemy, wiemy, patrzysz na pierwsze dwa i myślisz sobie “bułka z masłem!" Ale to “sokole oko"... Z tym może być gorzej. Ostatecznie setki nocnych godzin spędzone na graniu musiały się w końcu na Tobie odbić. Ale chyba nie zrezygnujesz z marzeń o karierze kosmonauty z uwagi na taki drobiazg, jak niezbyt ostry wzrok?

Reklama

Po premierze na Oculus Rift i HTC Vive Detached debiutuje dziś na kolejnych platformach, oferując cross-platformowy tryb PvP, dostępny w dwóch wariantach:

  • Package Extraction - walka o ładunek ulokowany gdzieś na mapie gry. Korzystaj z wszelkich możliwych środków by zaatakować przeciwnika i zdobyć przewagę. Unikaj ataków, by w jednym kawałku wrócić do bazy.
  • Race - wyścig pośród kawałków rozbitego wahadłowca i wielkich asteroid wymaga nie tylko zwinności, ale przede wszystkim - zdolności przewidywania. Jeden nieprzemyślany ruch i rozbijesz się w najmniej oczekiwanym momencie.

Wszystkie wersje gry, niezależnie od platformy, zostały również właśnie wzbogacone o aktualizację dodającą zupełnie nowe zakończenie i wydłużające rozgrywkę o blisko 30 minut.

Detached to gra eksploracyjna osadzona w zimnej przestrzeni kosmicznej, gdzie będziesz musiał wykazać się taktyką i umiejętnościami, aby przetrwać. Przygotuj się na ekstremalną rozgrywkę, zaprojektowaną z myślą o graczach szukających mocnych wrażeń.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Detached
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama