Reklama

Destiny 2 zapowiedziane

Od premiery "jedynki" minęły niecałe trzy lata, dlatego jest to dobry moment, żeby wystartować z kampanią promocyjną kontynuacji.

Wszystko wskazuje na to, że druga odsłona faktycznie powstanie, o czym może świadczyć grafika umieszczona na oficjalnym tweeterowym profilu Destiny The Game. Zdjęcie przedstawia wyłącznie logo gry i na tę chwilę są to jedyne mocno dowody świadczące o nadchodzącym sequelu.

Na tę chwilę nie mamy żadnych dodatkowych informacji o Destiny 2. Producent zachęca do odwiedzania facebookowego profilu, gdzie będą prezentowane kolejne doniesienia o pracach nad tytułem. Fanpage został dostosowany do języka polskiego, dlatego razem z innymi rodzimymi graczami możecie wymieniać się swoimi poglądami i teoriami dotyczącymi kontynuacji.

Reklama

Pierwsza odsłona Destiny to konsolowa produkcja przygotowana przez twórców serii Halo. Bungie postanowiło odejść od przygód Master Chiefa na rzecz innej kosmicznej strzelanki, tyle, że nastawionej wyłącznie na sieciowe rozgrywki. Gra spotkała się z mieszanymi recenzjami oraz licznymi narzekaniami ze strony graczy. Mimo wszystko, zebrała całkiem pokaźne grono fanów, które do dzisiaj regularnie odwiedza serwery.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama