Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Destiny 2 za darmo na PC do 18 listopada

​Tegoroczny BlizzCon rozpoczął się z przytupem, i to bez związku z produkcją Blizzarda. Na scenie pojawił się reżyser Steve Cotton ze studia Bungie, informując wszystkich zgromadzonych, że sieciowa strzelanka Destiny 2 jest dostępna za darmo na PC dla wszystkich zainteresowanych, do 18 listopada.

Nie ma w tym żadnych haczyków - raz odebrany prezent pozostanie przypisany do naszego konta Battle.net już na zawsze, bez żadnych opłat. "To zbyt dobre, by było prawdziwe" - powiecie. Śpieszymy z wyjaśnieniami, że Activision chce w ten sposób zachęcić więcej osób do zakupu dodatku Porzuceni, który kosztuje już całkiem sporo.

Reklama

Dobra wiadomość jest taka, że Porzuceni na dobrą sprawę uratowało Destiny 2, które było częściej krytykowane niż polecane. Rozszerzenie gruntowanie odświeżyło produkcję, wprowadziło sporo istotnych zmian oraz nowości i - w efekcie - całkowicie zmieniło oblicze produkcji.

Historia sequela została osadzona kilka lat po wydarzeniach znanych z poprzedniczki. Tym razem głównym zagrożeniem został Czerwony Legion prowadzony przez zdeterminowanego dowódcę o imieniu Ghaul. Fabuła rozpoczyna się od mocnego uderzenia, którym jest pozbawienie wszystkich Strażników ich Światła, dającego im moc oraz zwiększającego umiejętności bitewne.

Kampania fabularna jest jednak tylko dodatkiem do późniejszych atrakcji i czynności. W zależności od preferencji, możemy polecieć na Tygiel, gdzie rozgrywane są starcia pomiędzy graczami, wziąć udział w wymagających Szturmach lub dołączać do losowych wydarzeń, które są aktywowane w konkretnych odstępach czasowych. Są też raidy i całe mnóstwo innych wyzwań.

Akcja dodatku Porzuceni, o ile zdecydujemy się na zakup, osadzona jest na Rafie - zamieszkanym złomowisku wraków kosmicznych umiejscowionym w pasie asteroid. Istotnym wątkiem fabuły - inspirowanej filmami z gatunku westernu - jest tutejsze więzienie nadzorowane przez Cayde’a-6. Okazuje się, że osadzeni w zakładzie uciekli, a graczom przyjdzie stawić czoła przestępcom.

Dodatek przynosi ze sobą kolejną frakcję przeciwników o nazwie Wzgardzeni. W skład stronnictwa wchodzą między innymi baronii - ośmiu elitarnych wojowników, z którymi mierzymy się w tak zwanych Łowach. Podczas walki każdy posługuje się unikalnym zestawem umiejętności i arsenałem.

Dowiedz się więcej na temat: Destiny 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje