Reklama

Destiny 2 w wersji PS4 dostępne za darmo przez weekend

​Bungie przygotowało niespodziankę dla posiadaczy PS4, którzy dotychczas nie kupili Destiny 2 - przez weekend mogą za darmo sprawdzić grę.

Od dzisiaj właściciele konsoli Sony mogą bezpłatnie zapoznać się z produkcją nastawioną na rozgrywkę sieciową. Akcja zakończy się w najbliższy poniedziałek - 2 lipca - o godzinie 7:00 rano czasu polskiego. Do zabawy wymagany jest aktywny abonament PlayStation Plus.

W ramach wydarzenia twórcy udostępnili wszystkie treści z podstawowej wersji tytułu. Zainteresowani mogą więc stworzyć własnego bohatera oraz ukończyć kampanię fabularną opowiadającą o próbach odbicia ostatniego bezpiecznego miasta z rąk Czerwonego Legionu.

Nie zabrakło oczywiście szeregu aktywności pobocznych. Gracze mogą więc połączyć siły z innymi użytkownikami, by wspólnie stawić czoła kontrolowanym przez sztuczną inteligencję przeciwnikom lub zmierzyć się z innymi osobami w trybach rywalizacji.

Reklama

Tak jak w innych podobnych inicjatywach, wszystkie osiągnięte podczas darmowego weekendu postępy w zmaganiach pozostaną zachowane na serwerach. To oznacza, że po ewentualnym zakupie gry pojawi się możliwość kontynuowania rozgrywki od przerwanego momentu.

Poniżej można obejrzeć krótki zwiastun promujący akcję:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy