Reklama

Destiny 2 oficjalnie zapowiedziane – data premiery i zwiastun

Przedstawiciele koncernu Activision dotrzymali słowa i opublikowali pełnoprawny zwiastun Destiny 2. Ujawniono też datę premiery gry oraz fakt, że trafi nie tylko na konsole.

Jak poinformowała firma, produkcja ukaże się 8 września na trzech platformach sprzętowych - PC, Xbox One i PlayStation 4. Tytuł będzie pierwszą odsłoną serii, która pojawi się także na komputerach osobistych.

W naszym kraju wydaniem gry zajmie się CDP. Dystrybutor przygotuje pełną lokalizację, która obejmie napisy oraz dubbing. Próbkę polskich głosów możemy usłyszeć w opublikowanym zwiastunie. W nagraniu znalazło się też ciekawe nawiązanie... do Geralta z Rivii.

Jednocześnie ujawniono, że w planach są testy, które odbędą się latem tego roku, choć nie wiadomo dokładnie, kiedy. W becie wezmą udział osoby, które postanowią złożyć zamówienie przedpremierowe na produkcję.

Reklama

Za kontynuację odpowiadają twórcy oryginału ze studia Bungie. Akcję osadzono po wydarzeniach z pierwowzoru - ostatnie bezpieczne miasto na Ziemi upadło, a jego ruiny znajdują się pod kontrolą armii zwanej Czerwonym Legionem.

Już jakiś czas temu autorzy zdradzili, że w Destiny 2 stracimy dostęp do postaci z poprzedniej odsłony. Graczom po raz kolejny przyjdzie więc stworzyć Strażnika - kierując postacią podejmą wysiłek prowadzący do odzyskania dawnego azylu.

Szczegółów na temat projektu ujawniono stosunkowo niewiele, wiadomo jednak, że zwiedzimy nieznane dotychczas obszary w Układzie Słonecznym. Twórcy szykują misje solowe, kooperacyjne i nastawione na współzawodnictwo.

Opublikowany zwiastun nie przedstawia żadnych ujęć z właściwej rozgrywki. Na fragmenty gameplayu musimy poczekać do 18 maja - tego dnia odbędzie się transmitowana na żywo w internecie prezentacja gry.

Destiny 2 ukaże się nie tylko w edycji standardowej, ale także w limitowanej i kolekcjonerskiej. W pierwszej znajdziemy (poza samą produkcją):

  • przepustkę sezonową, która zapewni dostęp do dwóch rozszerzeń, które zaoferują misje fabularne, wyzwania kooperacyjne, zadania nastawione na rywalizację oraz porcję broni, pancerzy i ekwipunku (posiadacze PS4 otrzymają DLC wcześniej);
  • limitowany steelbook;
  • pudełko z motywem rasy Cabal - książka o sekretach imperium Cabal, schematy stworzone przez Cabal, kolekcjonerskie pocztówki, zestaw wojskowych pionków;
  • miecz, emotikona i emblemat do wykorzystania w grze.

Natomiast w pudełku z edycją kolekcjonerską pojawi się:

  • elementy wydania limitowanego;
  • plecak, który może być noszony, jako torba kurierska i można w nim przenosić laptopa lub tablet;
  • pakiet przetrwania składający się z ładowarki USB na energię słoneczną, lekkiej linki używanej w spadochronach i koca słonecznego.

Ceny obu edycji specjalnych nie są na razie znane. Poniżej zaś można obejrzeć wspomniany zwiastun Destiny 2:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje