Deep Diving Adventures na konsoli Xbox od 17 czerwca

Katowickie studio Jujubee właśnie ujawniło, że Deep Diving Adventures pojawi się na konsoli Xbox już w dniu 17 czerwca 2022 roku. Preordery na konsole Xbox One i Series X|S już są dostępne ze zniżką w wysokości 10%. Pomóż profesorowi Adamsowi odkryć tajemnice w głębinach i zlokalizuj zaginioną Atlantydę.

Zanurz się w jednej z najbardziej wciągających podwodnych przygód! Zbierz swój ekwipunek, wybierz dogodne miejsce i odkryj podwodne tajemnice zagłębiając się w nieznane.

Deep Diving Adventures jest symulatorem nurkowania, który ukazuje z czym współczesny nurek musi się zmagać na co dzień. Odkrywając niezbadane wody świata, bacznie obserwuj poziom tlenu i dekompresję. Zbieraj zapomniane relikty, odwiedzaj zatopione statki, odkrywaj nieznane gatunki i bądź nagradzany przez profesora Adamsa za swoje dokonania. Każde zanurzenie daje ci możliwość odkrycia tajemnic, które wolałyby pozostać na zawsze zapomniane, takie jak zaginione miasto Atlantydy.

Reklama

Adventure Pack to nowa przygoda dla młodego nurka, który próbuje pomóc swojemu mentorowi profesorowi Adamsowi rozwikłać starożytną tajemnicę. Nowe sekrety, nowe zagadki, nowe wyzwania, nowe przedmioty i nowe osiągnięcia czekają, aby je odnaleźć. A wszystko to w dwóch nowych, wciągających i przerażających lokacjach.

Gra będzie wkrótce także dostępna na platformie PlayStation.

INTERIA/materiały prasowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy