Debiut Watch Dogs 2 - z tej okazji zwiastun… i pierwsze problemy

Dzisiaj na rynku ukazał się Watch Dogs 2 - kontynuacja wydanej wiosną 2014 roku produkcji o hakerach. W związku z tym Ubisoft przygotował zwiastun premierowy gry. W międzyczasie pojawily się doniesienia o pierwszych problemach.

Opublikowany trailer skupia się na głównym bohaterze produkcji - niejakim Marcusie Hollowayu. W wyniku błędu, CtOS - korzystając z zaawansowanych algorytmów - oznaczył młodzieńca, jako potencjalnego kryminalistę, oskarżając o zbrodnię, której nie popełnił.

Gracze pomogą protagoniście w oczyszczeniu z zarzutów, a także zniszczeniu wspomnianego systemu monitoringu opracowanego przez firmę Blume. W swojej krucjacie Marcus nie jest jednak sam - towarzyszą mu członkowie hakerzy z grupy DedSec.

Co ciekawe, niektóre osoby weszły w posiadanie Watch Dogs 2 jeszcze przed premierą. Donoszą jednak o kłopotach z działaniem opcji internetowych - były na tyle poważne, że Ubisoft zdecydował się wyłączyć część trybów multiplayer do momentu rozwiązania trudności.

Reklama

Najwięcej problemów sprawia płynna zabawa sieciowa, czyli możliwość nawiedzania sesji innych użytkowników. Okazuje się, że w przypadku rozgrywki z innymi graczami, liczba wyświetlanych klatek na sekundę spadała nawet do 10.

W związku z tym, Ubisoft zdecydował się na wyłączenie wspomnianej funkcji. Przedstawiciele firmy podkreślają jednak, że serwery powinny zostać włączone jeszcze dzisiaj. Na razie można jedynie skorzystać z wariantu kooperacji, ale tylko ze znajomymi.

Watch Dogs 2 dostępny jest na konsolach Xbox One i PlayStation 4. Wersja PC zadebiutuje za dwa tygodnie - 29 listopada. Poniżej można obejrzeć najnowszy zwiastun produkcji, opublikowany z okazji premiery:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Watch Dogs 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama