Deathloop zadebiutuje niedługo na Xboxach wraz z rozwiniętym zakończeniem

Już 20 września Deathloop dostanie "Golden Loop Update". Wraz z tą aktualizacją ostatnia gra Arkane Studios zadebiutuje na Xboxach oraz w Xbox Game Passie.

Długa lista sukcesów Arkane Studios

W ostatnich latach bardzo dużo debiutowało dobrych, długo wyczekiwanych gier. Pojawiały się również niespodziewane hity, po których większość graczy nie oczekiwała wiele. Kilka z tych tytułów należy właśnie od Arkane Studios.

Francuski deweloper swoją pierwszą grę wydał w 2022 roku i musiał chwilę czekać na zyskanie większej popularności, ale kiedy znaleźli już swoją specjalizację, nie możemy się od nich odpędzić. Przez ostatnią dekadę wydali dwie części Dishonored, Preya, Wolfenstein: Youngblood i swoją najnowszą produkcję, świetnie przyjętego przez krytyków i graczy Deathloopa.

Reklama

Deathloop zmierza na Xboxa

Do tej pory Deathloop był konsolowym exclusivem PlayStation 5. Arkane Studios jako jeden z pierwszych deweloperów zrezygnował ze starej generacji konsol i postanowił pokazać swoją produkcję w najlepszych możliwych warunkach. Mogło to wpłynąć nieco na popularność gry oraz jej sprzedaż, biorąc pod uwagę dostępność PS5, ale wystarczy jeden rzut oka na recenzje, żeby zdać sobie sprawę, że mamy do czynienia z kolejnym, świetnym tytułem Arkane Studios.

Już 20 września okazję do sprawdzenia Deathloopa będzie miało znacznie więcej graczy. Podczas swojego pokazu na Tokyo Game Show Xbox zapowiedział, że właśnie wtedy, wraz z aktualizacją Golden Loop, Deathloop pojawi się na konsolach Xboxa oraz w Xbox Game Passie. Co więcej, ten sam patch ma zapewnić dodatkowe bronie i nowe, rozwinięte zakończenie.

20 września powinni wyczekiwać więc nie tylko posiadacze Xboxa, ale również reprezentanci pozostałych platform.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Xbox | Deathloop
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy