Reklama

Deathloop - Bethesda umożliwi granie na Steam?

​Jeśli jesteś jednym z tych graczy, którzy nie znoszą instalowania kolejnych launcherów - mamy dobrą wiadomość. A w zasadzie, to dwie. Najnowszy tytuł Bethesdy - Deadloop, będzie wydany na Steamie.

Skąd pewność dotycząca Deathloop? Poinformował o tym na swoim Twitterze sklep Green Man Gaming. Oprócz tego, nie ma nigdzie wzmianki o tym, żeby sprzedawane były klucze do oficjalnego launchera Bethesdy. W związku z tym faktem i niedawnym przejęciem Bethesdy przez Microsoft, jest też bardzo prawdopodobne, że wszystkie kolejne gry tego wydawcy będą z powrotem trafiały na Steama oraz - co oczywiste - na Microsoft store oraz Xbox app na Windows. Od wielu lat Bethesda umożliwiała granie tylko na swoim własnym oprogramowaniu, robiąc drobne wyjątki, jak w przypadku Doom Ethernal czy Wolfenstein: Youngblood.

Reklama

Dla każdego gracza powinna to być bardzo dobra wiadomość. Chyba nie znam nikogo, komu odpowiadałaby konieczność instalowania kolejnych launcherów. Szczególnie, że platforma Bethesdy od początku borykała się z wieloma błędami i problemami z połączeniem.

Deathloop to first person shooter od zespołu Arkane Studios (tych samych, którzy stworzyli doskonałe Dishonored i Prey). Gra trafi na PC i PS5 już 14 września. Fabuła opowiadać będzie historię dwójki zabójców - Colta i Julianny Blake, którzy utknęli w niekończącej się pętli. Po zgodnie zawsze trafiają do początku tego samego dnia.

Twórcy ponownie dali graczom dużą swobodę w podejściu do wyzwań. Każdą sytuację będzie można rozwiązać na wiele sposobów, a niepowodzenie nie będzie oznaczać końca zabawy. Przeciwnie - po śmierci bohaterowie zdobędą kolejne umiejętności i poszerzą arsenał możliwości, a zdobyta podczas poprzedniej pętli wiedza posłuży do łatwiejszego lub efektowniejszego eliminowania celów.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy