Reklama

Death Stranding otrzymało nietypowy trailer

Na gali The Game Awards pokazano kolejny zwiastun Death Stranding - tajemniczej produkcji opracowywanej przez Hideo Kojimę.

Podobnie jak wcześniejszy trailer z Normanem Reedusem, zaprezentowany materiał nie zdradza zbyt wielu informacji. Pokazano za to wiele dziwnych rzeczy, które równie dobrze mogłyby znaleźć się w niejednym horrorze - między innymi niemowlę zamknięte w pojemniku, czołg otoczony mackami oraz istotę z czymś, co przypomina kable.

W filmie pojawiła się postać grana przez samego Guillermo del Toro, który wraz z Hideo Kojimą pracuje nad projektem. Nie wiadomo jednak czy jego bohatera zobaczymy we właściwej produkcji, czy tylko powstał wyłącznie na potrzeby zwiastuna.

Reklama

Słynny reżyser nie jest jednak jedynym osobnikiem, który wystąpił w trailerze. W nagraniu znalazł się również Mads Mikkelsen, który znany jest przede wszystkim z serialu "Hannibal" oraz powstającego "Łotr 1: Gwiezdne wojny - historie". Aktor wcielił się we wspomnianą istotę z "kablami". Tym samym potwierdzono więc plotki, jakoby gwiazda miała dołączyć do obsady gry.

Twórcy podkreślają, że przygotowany zwiastun Death Stranding zarejestrowano w rozdzielczości 4K na konsoli PS4 Pro. Produkcja ma zostać wydana tylko na platformach firmy Sony - przynajmniej na razie.

Daty premiery tytułu nadal jednak nie podano. Wspomniany trailer można obejrzeć poniżej:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy