Deadlight powraca

Wydane w 2012 roku Deadlight było klimatyczną pozycją, w której musieliśmy poradzić sobie w świecie opanowanym przez mordercze żywe trupy.

Udana platformówka doczeka się wersji reżyserskiej. Produkcja kładła duży nacisk na gęstą atmosferę oraz nieskomplikowane zagadki logiczne. W efekcie otrzymaliśmy mocno grywalną platformówkę 2.5D.

Wydawca Deep Silver poinformował, że gra studia Tequila Works otrzyma wersję reżyserką przeznaczoną na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Deadlight: Director’s Cut trafi do sprzedaży 21 czerwca bieżącego roku i będzie dostępny zarówno w wersji cyfrowej, jak i pudełkowej. Cena za egzemplarz ustalona została na dwadzieścia dolarów (ponad siedemdziesiąt złotych).

Odświeżona edycja zostanie dostosowana do współczesnych standardów, dlatego możemy liczyć na zwiększenie rozdzielczości do 1080p. Pojawią się także dodatkowe animacje ruchów oraz nowość w postaci trybu gry nazwanego "Survival Arena". Deep Silver twierdzi, że to nie wszystkie usprawnienia, a więcej szczegółów odnośnie Director’s Cut dowiemy się w późniejszym czasie.

Autor: Łukasz Morawski

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy