Dead Rivals: Rzeka krwi na smartfonach i PC

​Na komputery z systemem Windows 10 i urządzenia mobilne z systemem Android i iOS trafiła produkcja, która może przyprawić o ból głowy niejednego przeciwnika gier wideo.

Dead Rivals to niezwykle brutalna i krwawa produkcja z gatunku RPG z otwartym światem. Świat opanowany został przez epidemię wirusa, który zamienia ludzi w zombie, a gracz standardowo wciela się w rolę jednego z ocalałych i stara się przetrwać wśród tych niekorzystnych warunków.

Nacisk położony jest na walkę, która prezentuje się widowiskowo. Twórcy nie szczędzili efektów specjalnych, które widzimy podczas destrukcji kolejnych zastępów żywych trupów. Na początku do wyboru jest jedna z trzech klas postaci, prezentująca odmienne umiejętności bojowe. W Dead Rivals mamy do czynienia przede wszystkim z walką, ale także dużą rolę odgrywa eksploracja. Z elementów RPG w grze dostępny jest system rozbudowy schronu, który z kolei ma wpływ na jakość i skuteczność ekwipunku, którym gracz dysponuje.

Reklama

Po gameplayach można zauważyć, że gra posiada także tryb wieloosobowy, w którym możemy zarówno realizować zadania w kooperacji z innymi graczami, jak i rywalizować w PvP.

Produkcja od studia Gameloft jest darmowa, ale posiada system mikropłatności. Grę można pobrać z Google Play, App Store lub Microsoft Store na Windows 10.

Poniżej można obejrzeć trailer Dead Rivals:

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy