Reklama

Dead Rising: Informacje nt. odświeżonych wersji

Jeżeli mało wam szlachtowania zombie, a nie mieliście okazji wcześniej sprawdzić jednej z najpopularniejszych serii z nieumarłymi bohaterami, to Capcom ma dla was ciekawą propozycję.

Pierwszą (i najlepszą) część można już preorderować na Steamie! 13 września - tego dnia możemy spodziewać się Dead Rising, Dead Rising 2 oraz spinoffa Off the Record na PS4 i XBO.

Na PC te dwie ostatnie pozycje możemy kupić już od dłuższego czasu, więc remastery są zbędne, ale Steam otworzył już preordery na pierwszą część. Którą z całego serca polecam jako idealne, hardkorowe połączenie "Świtu żywych trupów" i "Dnia świstaka".

Każda gra kosztuje 20 euro - cena pakietu wszystkich trzech tytułów na PS4 i XBO spadnie do 50 euro, jeśli zamówimy go przedpremierowo. Liczyć mamy na rozdzielczość 1080p i 60 klatek na sekundę. Oby po premierze okazało się, że największy minus "jedynki", czyli długie i częste loadingi, zostaną zlikwidowane.

Reklama

Łyżką dziegciu w tej beczułce miodu jest fakt, że Capcom nie przeniesie na obecną generację i pecety obu dodatków do drugiej części gry - Case Zero oraz Case West. Szkoda, bo były dostępne tylko na Xboksa 360, a posiadacze innych sprzętów na pewno chcieliby się z nimi zapoznać. Na (wątpliwe) pocieszenie dostaniemy wszystkie stroje DLC.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama