Dead or Alive Xtreme 3: Emigracja dziewcząt na Zachód niepewna

Dead or Alive Xtreme 3: Fortune na PS4 i Dead or Alive Xtreme 3: Venus na Vitę - kolejne różniące się od siebie części symulatora siatkówki plażowej, przepraszam, symulatora frustrujących prób przekonania do siebie pięknych dziewcząt w bikini oficjalnie zapowiedziane.

Mamy szczegóły - w tym przemyślenia producenta gry, który ostrożnie podchodzi do błagań fanów o zachodnią premierę. Poprawki w skupionym na renderowaniu kobiet silniku Soft Engine 2.0 (lepsze modele, poprawiona opalenizna), tryb zdjęć, liczne ulepszenia w "zaprzyjaźnianiu się" z ulubioną postacią (zwłaszcza, gdy skupuiasz się tylko na niej), brak postaci DLC, wykorzystywanie unikalnych ficzerów Vity...

A co z zachodnią premierą? O ile wcześniej nie było jej w planach, tak teraz przez protesty wielbicieli Dead or Alive producent Yosuke Hayashi mówi, że rozważa premierę po angielsku, ale gra musiałaby zostać zmodyfikowana na potrzeby amerykańskiego rynku (cokolwiek to znaczy). Wygląda na to, że obecnie Koei Tecmo bada nastroje zachodnich fanów na temat gry.

Reklama

Aha - do Xtreme 3 nie trafią wszystkie znane z serii niewiasty. To, które się "zakwalifikują" do wczasów nad morzem, zależało będzie od nietypowego głosowania. Team Ninja stworzy specjalne motywy z bohaterkami - tylko dziewięć najpopularniejszych (co zostanie zmierzone liczbą pobrań) otrzyma bilety na Wyspę Zacka.

CD Action
Dowiedz się więcej na temat: Dead or Alive

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy