Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Dead Island Riptide - dziś premiera

Wydawnictwo Techland poinformowało, że dziś w sklepach pojawiła się gra Dead Island Riptide.

Produkt jest dostępny w sklepach w całej Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 89,90 zł na platformę PC oraz 179,90 zł na PS3 oraz Xbox 360.

Riptide to konsekwencja komercyjnego sukcesu pierwszej części Dead Island. Jest to idealna okazja, aby zanurzyć się w uniwersum gry i ponownie, ale w zupełnie nowych okolicznościach rozpocząć walkę z pandemią zombie. Łatwo nie będzie - Palanai jest jeszcze mniej gościnna niż Banoi.

"Naprawdę trudno nie odczuwać podekscytowania na myśl, że już dzisiaj fani Dead Island w całej Polsce mogą ponownie ruszyć do starcia z hordami zombie. Tym większego, że łączą nas z nimi bardzo silne więzi. To właśnie z tej przyczyny naszej kampanii promocyjnej towarzyszy tak wiele nietypowych akcji i imprez. Ot choćby prowadzony przez producenta gry - Jacka Brzezińskiego, wykład o tym, jak tworzona była Dead Island Riptide. Impreza odbędzie się podczas Nocy Muzeów w Warszawskiej Szkole Filmowej. Więcej informacji o kolejnych niespodziankach już wkrótce na naszym fanpage Techland Wydawnictwo" - komentuje Anna Łada-Grodzicka, Manager ds. PR Wydawnictwa Techland.

Marka Dead Island w obecnym momencie osiągnęła już wynik 5 mln sprzedanych egzemplarzy.

(materiały prasowe)

Dowiedz się więcej na temat: Dead Island Riptide | Techland | gry akcji

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje