Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Dead Island: Epidemic - MOBA z zombiakami do zamknięcia

Nie mamy dobry wieści dla fanów zombie - Deep Silver porzuca kolejny projekt związany z marką Dead Island.

Wygląda na to, że ryzyko Epidemii zostało ostatecznie zażegnane. Szkoda, że w wyjątkowo przykry sposób. MOBA od Deep Silver przestanie prątkować już w połowie przyszłego miesiąca, kiedy to twórcy wyłączą serwery.

Reklama

Na kluczowe pytanie "dlaczego zamykacie się 15 października" twórcy nie udzielają odpowiedzi. Konwenanse w rodzaju:  "Od kiedy wystartowaliśmy z zamkniętą alfą, przez zamkniętą betę i otwartą betę, otrzymywaliśmy od naszych graczy wielką ilość użytecznej krytyki i zagrzewający feedback. Było to bezcenne dla zespołu zaangażowanego w produkcję gry".

... przerywa enigmatyczne stwierdzenie, że Epidemic zostanie zarzucone w wyniku "ewaluacji". Na osłodę gracze dostaną "bardzo duże zniżki" na postacie i bonusy, dzięki którym to zniżkom będą mogli w efektowny sposób pozbyć się resztek zgromadzonej waluty.

Czy ktoś będzie płakał po mobowym Dead Island? Pewnie tak, bo tytuł cieszył się na Steamie całkiem dobrą sławą (82% z niemal 20 tys. opublikowanych recenzji jest pozytywna). No cóż, Epidemio, spoczywaj w pokoju, miejscówkę na cmentarzu wygrzewa ci drugi Dead Island.

Dowiedz się więcej na temat: Dead Island: Epidemic

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje