Dead Cells dołącza do gier w produkcji na GOG.com

GOG.com przedstawia grę, która praktycznie stworzyła gatunek RogueVania - Dead Cells produkcji Motion Twin jest już dostępne w programie gier w produkcji.

Gra pojawia się na platformie wraz z największą jak dotąd aktualizacją (dostępną na wyłączność przez 24 godziny przed innymi wersjami), zawierającą nowego bossa, nowe etapy, nowych wrogów, nowy system stopni i wiele innych ulepszeń oraz nowych funkcji. Do 20 listopada grę można kupić z 25% rabatem.

Dead Cells to zupełnie nowy rodzaj gry - nieślubne dziecko współczesnego Roguelite i klasycznej Metroidvanii. Połączone etapy i progresywne odblokowywanie dostępu do wyspy są zachętą dla graczy, aby dokładnie odkryć okolicę. Dodajmy do tego rozwój postaci i stałe ulepszenia uzbrojenia, a już widać, że Dead Cells czerpie garściami z długiej historii gier typu Metroidvania.

Reklama

Tak czy inaczej, to twoje umiejętności jako gracza liczą się najbardziej! W Roguelites chodzi o ciągłe rozwijanie się, aby przeszkody nie do pokonania stały się bułką z masłem. Wymagająca walka i brak jakichkolwiek kół ratunkowych oznacza, że każda rozgrywka jest pełna adrenaliny, a samą grę można przechodzić wiele razy, na różne sposoby.

Dead Cells pojawia się na GOG.com w ramach programu gier w produkcji, co oznacza, że tytuł jest grywalny, ale jeszcze nie jest ukończony. Oznacza to też, że możesz wpłynąć na przyszłość gry i patrzeć, jak rozrasta się ona o nową zawartość.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Dead Cells

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy