Reklama

Days Gone z dynamicznym systemem pogody

​Premiera gry akcji Days Gone już w najbliższy piątek, więc twórcy dzielą się ostatnimi materiałami zachęcającymi do zakupu. Jeden z najnowszych materiałów wideo prezentuje całkiem interesujący system pogodowy, który potrafi na przykład przykryć świat śniegiem w czasie rzeczywistym.

Właśnie ten aspekt produkcji prezentuje materiał przygotowany przez niejakiego "Life28SK". Ten wykonał całkiem prosty eksperyment - stanął w miejscu podczas opadów śniegu i po prostu obserwował, jak zmienia się świat wokół postaci głównego bohatera produkcji Bend Studio.

Wystarczyło dosłownie kilka minut opadów, by cała okolica i wszystkie znajdujące się w niech budowle i obiekty zostały pokryte śniegiem, co - jak można się domyślać - całkowicie odmieniło wygląd otoczenia. Przemieszczający się bohater zostawia nawet ślady!

Days Gone rozgrywa się w postapokaliptycznym świecie, a sytuację obserwujemy z - jak się wydaje - ulubionej perspektywy wśród produkcji na wyłączność dla PS4, a więc zza pleców bohatera. On sam - Deacon St. John - jest byłym motocyklistą i przestępcą, który teraz stara się po prostu przetrwać.

Reklama

Akcja toczy się w dwa lata po wybuchu tajemniczej epidemii, która zamieniła miliony ludzi w bezmózgie zombie. Walczymy nie tylko z takimi delikwentami, ale także z zainfekowanymi zwierzętami, a także - nieuchronnie - z innymi ocalałymi.

Produkcja stawia w dużym stopniu na swobodę poczynać, umożliwiając wykonywanie zadań na wiele sposobów, czy to przez skradanie, czy też otwartą walkę. Korzystamy także z pojazdów, a jedną z głównych atrakcji są starcia z ogromnymi hordami zombiaków.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy