Days Gone opóźnione

​Koncern Sony oznajmił, że zdecydował się opóźnić premierę Days Gone - produkcji powstającej z myślą o konsoli PlayStation 4.

Jak poinformowali przedstawiciele firmy w rozesłanych do mediów komunikatach (między innymi serwisów Eurogamer i GameSpot), tytuł ujrzy światło dzienne w przyszłym roku. Dokładnego terminu debiutu jednak nie ujawniono.

Początkowo gra miała zadebiutować jeszcze w tym roku, o czym kilka tygodni temu zapewniał Shuhei Yoshida, prezes Sony Worldwide Studios. Nie wyjaśniono, dlaczego zdecydowano się przesunąć premierę, ale można podejrzewać, że odpowiedzialni za projekt developerzy potrzebują więcej czasu.

Akcję tytułu osadzono dwa lata po wybuchu pandemii tajemniczego wirusa zamieniającego ludzi w zombie. Gracze wcielą się w niejakiego Deacona St. Johna - motocyklisty starającego się przetrwać na północnozachodnim wybrzeżu USA.

Reklama

Twórcy szykują otwarty świat, po którym gracze przemieszczą się bez większych ograniczeń. Produkcja postawi na swobodę w rozgrywce - autorzy obiecują, że wiele zadań użytkownicy zrealizują na kilka różnych sposobów.

Na zabawę wpłyną także warunki atmosferyczne. W zależności od panującej aury, inaczej zachowają się zwierzęta i inne istoty - w przypadku występowania niskich temperatur, wilki pochowają się w ukryciu i nie zaatakują podopiecznego.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Days Gone
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy