Reklama

Data premiery trzeciego odcinka Batman: The Telltale Series - Enemy Within

​Już wkrótce ukaże się kolejny odcinek wyprodukowanej przez Telltale serii poświęconej postaci Batmana.

Słynące z gier przygodowych studio zapowiedziało właśnie, iż drugi sezon przygód Bruce’a Wayne’a, o podtytule Enemy Within za niecały tydzień doczeka się trzeciego odcinka. Będzie on nosić tytuł Fractured Mask i ukaże się 21 listopada na wszystkich platformach.

Już jutro natomiast ukazać się ma kolejny trailer poświęcony produkcji. Telltale udostępniło ponadto trzy screenshoty z trzeciego najbliższego odcinka, na których możemy zobaczyć Jokera, Harley Quinn, a także Catwoman.

Batman: The Telltale Series zadebiutowało w sierpniu zeszłego roku. Jest to przygodowa gra point’n’click, co charakteryzuje też inne produkcje amerykańskiego studia. Fabuła przedstawia ich własne wyobrażenie postaci Batmana, nie odwołując się bezpośrednio do filmów czy komiksów. Kluczem rozgrywki są wybory moralne Bruce’a i to w jaki sposób odbija się na nim jego działalność jako superbohatera. Ich skutki mają długofalowe konsekwencje co wpływa na nieliniowość tytułu.

Reklama

Rozgrywka utrzymana jest w komiksowej stylistyce, opartej na dziełach rysowników tworzących przygody Batmana, a także przesycona ciężką i niepozbawioną brutalności atmosferą. Nieodłącznym elementem gier Telltale są też sekwencje QTE, które znalazły się i w tej produkcji, gdzie stanowią klucz do sukcesu w starciach z przeciwnikami.

JFK

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje