Reklama

Darmowy weekend z Overwatch na PC i pierwsze wielkie finały Overwatch League

​Od dzisiaj do 30 lipca możesz grać za darmo w Overwatch na PC. Wszyscy kandydaci na bohaterów mogą pobrać grę z poziomu aplikacji Blizzard Battle.net.

Wersja próbna nie posiada ograniczeń, co oznacza, że w Overwatch znajdziecie wszystkich 28 bohaterów - w tym nowego, Burzyciela - oraz 18 map w przeróżnych trybach, między innymi w Szybkiej grze, Grze dowolnej i Salonie gier. Gracze mogą też zdobywać nowe poziomy i skrzynki z łupami oraz odblokować różne opcje personalizacji bohaterów.

Ci, którzy postanowią kupić Overwatch po wypróbowaniu gry, zachowają postępy poczynione w ten weekend - warunkiem jest użycie tego samego konta Blizzard, które było wykorzystane w trakcie wydarzenia.

Wielkie finały Overwatch League

Fani e-sportu mogą być świadkami historycznej chwili w ten weekend, kiedy rozegrane zostaną pierwsze finały Overwatch League. London Spitfire zmierzą się z Philadelphia Fusion w wypełnionej po brzegi arenie Barclays Center na nowojorskim Brooklynie, a wygrani zdobędą 1 000 000 USD oraz trofeum mistrzów Overwatch League! 

Reklama

Zaczynamy od meczu nr 1, który rozegrany zostanie w sobotę, 28 lipca o godz. 1:00 czasu polskiego. Mecze nr 2 oraz 3 (w razie konieczności) rozpoczną się w sobotę wieczorem, o godz. 22:00. Zapoznaj się z pełnym harmonogramem (https://bit.ly/2uRij0q) i oglądaj play-offy na żywo na stronach Twitch, OverwatchLeague.com oraz MLG.com, a także w aplikacjach Overwatch League i MLG.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje