Darmowy tydzień z H1Z1

Rozpoczyna się darmowy tydzień z grą H1Z1. Rozgrywkę wypróbujemy bezpłatnie do 21 grudnia.

Aby cieszyć się tą produkcją, należy udać się na platformę Steam i po prostu ją zainstalować. Pozwoli to na wypróbowanie jej zawartości bez konieczności płacenia 72 złotych, gdyż na tyle została wyceniona poza czasem trwania eventu.

W ręce graczy trafi cała dotychczasowa zawartość produkcji, póki co znajdującej się na Steamie w fazie wczesnego dostępu. Twórcy poinformowali, że w trakcie darmowego tygodnia możliwa będzie również współpraca z przyjaciółmi.

Dla wszystkich, którym zabawa przypadnie do gustu, przeznaczona zostanie specjalna promocja. W czasie trwania darmowego tygodnia grę będzie można zakupić po cenie obniżonej o 75%. Pozwoli to zachować osiągnięty w trakcie eventu postęp i kontynuować po jego zakończeniu.

Reklama

H1Z1 to gra tworzona przez studio Daybreak Game Company. Należy ona do gatunku battle royale, w którym gracze lądują ze spadochronem na mapie, po czym odnajdują broń i inne przedmioty, które pozwolą im wyeliminować rywali. Co ważne, obszar gry stale się zmniejsza, ograniczając dopuszczalne pole manewru.

Według pierwotnej koncepcji, tytuł miał być grą survivalową, ale ostatecznie twórcy podzielili go na dwie pozycje. Jedna z nich to wspomniany wcześniej battle royale, a druga, zatytułowana Just Survive, utrzymała początkowe założenia.

JFK

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: H1Z1

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy