Darmowy przedmiot na drugie urodziny PUBG

​Miniony weekend minął pod znakiem drugich urodzin PlayerUnknown's Battlegrounds, które debiutowało w pełnej wersji na PC dokładnie 23 marca 2017 roku. Twórcy uczcili okazję darmowym przedmiotem kosmetycznym, dostępnym do odblokowania jeszcze przez kilka tygodni.

Aby otrzymać gustowną czapeczkę z daszkiem, należy po prostu zalogować się do wbudowanego sklepiku w grze. Posiadacze wersji konsolowych mają nieco inny termin: od 9 kwietnia do 7 maja włącznie, podczas gdy na PC musimy zmieścić się w przedziale od 27 marca do 24 kwietnia.

PUBG pozostaje jedną z najpopularniejszych produkcji na świecie, na dobre wprowadzając gatunek battle royale "na salony" i tworząc trwającą obecnie modę na tę opcję zabawy, potęgowaną tylko przez następców, z Fortnite na czele. Urodziny były okazją na spojrzenie wstecz.

Reklama

"Widzieliśmy rewolucję w grach wideo wraz z narodzinami gatunku battle royale, rośliśmy i uczyliśmy się razem w fazach beta i Early Access oraz obserwowaliśmy, jak nasza gra rosła z małego projektu tworzonego przez garstkę osób do jednego z najpopularniejszych tytułów na świecie" - czytamy.

Jest też rzut oka na bliższą przeszłość, czyli na ostatnie dwanaście miesięcy. Odpowiedzialne za produkcję PUBG Corp. przyznało, że "zaczęło zajmować się pewnymi problemami" i postawiło na stopniowe podnoszenie jakości oraz usuwanie błędów, nie tylko na dodawanie nowych treści.

"Jesteśmy bardzo dumnie z wszystkiego, co osiągnęliśmy w 2018 roku i na pewno nie udałoby się bez waszej sympatii i wsparcia. W ramach podziękowań oraz w celu uczczenia drugiej rocznicy, w grze dostępny będzie bez żadnych opłat specjalny przedmiot" - dodają deweloperzy na oficjalnej tronie.

"Świętujemy, ale to nie znaczy, że nie zdajemy sobie sprawy z tego, ile jeszcze zostało do zrobienia. Jesteśmy w trakcie planowania poprawek dla naszej pierwszej mapy, Erangel. Pierwsza faza tych zmian, związana ze znajdowanymi przedmiotami, trafiła już na serwery testowe" - kończą twórcy.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy