Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Darmowa gra w prezencie od Electronic Arts

Firma ​Electronic Arts kolejny raz postanowiło zrobić prezent dla graczy i udostępniła na platformie Origin grę zupełnie za darmo.

Dead In Bermuda to strategiczna gra survival z elementami RPG, w której zadaniem graczy jest zarządzanie grupą ośmiu osób ocalałych z katastrofy lotniczej. Swoją premierę miała w 2015 roku. Nie da się ukryć, że inspiracje serialem "Lost" są oczywiste i w grze wyspa, na której toczy się rozgrywka, także ma swoje tajemnice.

Reklama

Żeby doszło do szczęśliwego zakończenia, gracz musi wykazać się umiejętnościami w kontekście zarządzania zarówno zasobami materialnymi, jak i ludzkimi. Wszelkie decyzje o tym, jak rozdzielić poszczególne zadania, czy podzielić żywność, mają swoje konsekwencje w nastrojach poszczególnych członków grupy. Aby przeżyć, potrzebna jest jedność w grupie, a to cel bardzo trudny do osiągnięcia.

Dead In Bermuda to pozycja obowiązkowa dla fanów serialu LOST czy serii "Szkoła przetrwania" z Bearem Gryllsem w roli głównej. Gra zebrała przyzwoite recenzje zarówno wśród użytkowników, jak i krytyków, dlatego poszerzenie swojej kolekcji gier na platformie Origin jest jak najbardziej wskazane.

Aby przypisać grę do konta Origin, należy zalogować się w aplikacji, następnie w rubryce "Darmowe gry" kliknąć na "Specjalny prezent" i tam przypisać grę do swojej biblioteki. Oferta jest ograniczona czasowo, dlatego warto się pospieszyć.

Niestety produkcja nie jest dostępna w polskiej wersji językowej, jednak intuicyjny interfejs sprawia, że rozgrywka nie jest skomplikowana.

Poniżej można obejrzeć gameplay z rozgrywki:

Dowiedz się więcej na temat: Electronic Arts

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje