Darkest Dungeon trafi na Switcha

Miesiąc temu wylądowała na iPadach, teraz gra studia Red Hook trafi na konsolę od Nintendo.

Darkest Dungeon, to gra RPG, która mocno stawia na klimat a jest to klimat Dark Fantasy. Zebrawszy towarzyszy, z których każdy ma inne umiejętności i pełni inną funkcję, przyjdzie nam przemierzać mroczne korytarze starych ruin. Nasza drużyna będzie chodzić od pokoju do pokoju w poszukiwaniu skarbów, unikając przy tym pułapek oraz walcząc z przeciwnikami.

Gra wywołuje uczucia beznadziei i bezsilności. Nie bez przyczyny, bo Darkest Dungeon jest produkcją wymagającą, której ukończenie uda się tylko najwytrwalszym graczom. Jeśli boisz się przegrywać starcia i tracić ulubione postaci to nawet nie zaczynaj grać.

Reklama

24 września produkcja od Red Hook Studios, wylądowała na iPadach oraz urządzeniach mobilnych. Teraz deweloperzy ogłosili za pośrednictwem twittera, że ich gra trafi także na konsolę Nintendo Switch. Popularność konsoli od azjatyckiej firmy rośnie, sprawia to, że twórcy gier nie mogą już pomijać użytkowników platformy od Nintendo. Coraz więcej gier dostaje port na Switcha i Darkest Dungeon nie jest wyjątkiem.

Data premiery Darkest Dungeon na Switcha, nie została jeszcze ogłoszona. Nie wiadomo także, czy wersja na konsolę od Nintendo, będzie zawierać dodatek The Crimson Court. Jednak prawdopodobnie zostanie to rozegrane tak samo jak w przypadku wersji na urządzenie mobilne, czyli najpierw wyjdzie sama podstawowa wersja, a dopiero po jakimś czasie dołączy do niej DLC.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Darkest Dungeon

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama