Reklama

Dark Souls: Remastered - premiera wersji na Switch opóźniona

​Użytkownicy konsoli Nintendo Switch, którzy wyczekują na możliwość zagrania w Dark Souls: Remastered będą rozczarowani tą wiadomością. Twórcy gry poinformowali, że premiera tytułu zostanie opóźniona.

Odnowiona wersja hitu od studia Bandai Namco została zaanonsowana w styczniu. Deweloperzy zapowiadali grę w rozdzielczości 1080p oraz 30 klatkach na sekundę przy trybie grania na telewizorze. Oprócz tego tytuł miał posiadać dostępne do tej pory dodatki, ulepszoną grafikę i mechanikę dostosowaną do przenośnej konsoli od Nintendo. Równolegle do premiery na Switch, zremasterowana wersja miała się pojawić również na komputerach osobistych oraz Xbox One i PlayStation 4.

Premierę wersji na Nintendo Switch pierwotnie zapowiedziano na 25 maja, ale z bliżej nieokreślonych przyczyn została przeniesiona na lato 2018. Może to być zatem końcówka czerwca, albo nawet początek września.

Reklama

Co ciekawe, Dark Souls: Remastered pojawi się na pozostałych platformach zgodnie z planem. Czyżby jakieś techniczne problemy po stronie przenośnej konsoli od Nintendo?

Poniżej można zobaczyć zwiastun odnowionej wersji Dark Souls:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy