Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Dark Souls II na PC jednak nie tak długo po konsolach?

Dark Souls II na konsolach pojawi się 14 marca, ale niestety posiadacze komputerów będą musieli uzbroić się w cierpliwość - gra pojawi się na PC później. Kiedy?

Tego do tej pory nie było wiadomo, ale w sieci pojawiła się prawdopodobna konkretna data premiery "blaszakowego" wydania.

Reklama

Serwis Siliconera wszedł w posiadanie grafiki prezentującej edycję kolekcjonerską Dark Souls II w wersji PC. Widnieje na niej data premiery wyznaczona na 25 kwietnia. Redakcja portalu wspomina też, że gra będzie działać w czterokrotnie większej rozdzielczości niż na konsolach oraz w 60 klatkach na sekundę. Produkcja ma zostać powiązana ze Steamem, a sterowanie ma zostać dostosowane do klawiatury i myszy.

Problem tylko w tym, że nieznane jest źródło doniesień Siliconery. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że pochodzą one z informacji prasowej Bandai Namco, ale zapytani na Twitterze o datę premiery Dark Souls II na PC przedstawiciele firmy stwierdzili, że na razie niczego oficjalnie nie ujawniali, ale więcej szczegółów na ten temat będą mieć wkrótce.

Wydaje się więc, że - mimo braku formalnego potwierdzenia - kwietniowy termin debiutu gry na komputerach wydaje się prawdziwy.

Dowiedz się więcej na temat: Dark Souls II

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje