Reklama

Dark Souls 3: Kiedy premiera oczekiwanego RPG-a?

Jeżeli z utęsknieniem czekacie na kolejną część kultowej serii RPG, która zasłynęła z niezwykle wysokiego poziomu trudności, to ta wiadomość powinna was zainteresować.

Odpowiedź na to pytanie otrzymał japoński portal 4gamer. Nie będzie ona wielką niespodzianką - ucieszyć się można tylko, że już w przyszłym miesiącu rozpocznie się sieciowa beta gry... albo zasmucić, że wersja pecetowa prawdopodobnie ukaże się później.

Na 24 marca wyznaczono debiut trzecich Soulsów w Japonii - zważywszy na to, że Namco Bandai ostatnio udało się przygotować niemal równoczesne wydanie Dark Souls 2 na całym świecie, możemy się spodziewać, że Zachód również zatopi się w Lordranie pod koniec marca 2016 (choć oficjalnie jeszcze nic nie zapowiedziano, ma stać się to wkrótce).

Reklama

Gorzej mogą mieć jednak pecetowcy - w artykule osobno wymieniona jest data zachodniej premiery na konsole i data premiery na komputery osobiste. Znaczy się, na PC gra pewnie wyjdzie kiedy indziej. A biorąc pod uwagę zaszłości historyczne i warunki atmosferyczne, znaczy się, że można spodziewać się jej pewnie później.

Z weselszych wieści - planowany jest test sieciowy wersji na PS4, który odbędzie się 16, 17 i 18 października.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy