Reklama

Dark Envoy - zwiastun klimatycznego polskiego RPG-a

​Gdyńskie studio Event Horizon zaprezentowało trailer swojej debiutanckiej produkcji.

Dark Envoy to mroczne RPG, w którym fantastyka miesza się z science-fiction. Jego autorzy - gdyńskie studio Event Horizon, dla którego jest to debiutancka produkcja - skupiają się na kampanii fabularnej, którą będzie można przejść zarówno w pojedynkę, jak i z innymi graczami przez sieć. Akcja gry będzie się toczyć w tajemniczym świecie Jäan, w którym ludzie sprzeciwili się dawnemu porządkowi i magicznym tradycjom. Pod wodzą samozwańczego cesarza rozpoczynają walkę o miejsce, które będą mogli nazwać domem. Co ciekawe, w Dark Envoy - inaczej niż w wielu dziełach fantastyki - to ludzie będą tymi, którzy pojawili się na świecie dopiero niedawno i są w mniejszości względem innych zamieszkujących go ras.

Reklama

W Dark Envoy skupimy się na eksploracji świata (na nogach, ale i na pokładzie statku powietrznego), zgłębianiu jego tajemnic oraz na taktycznych walkach, w których będziemy brać udział całą drużyną. To, kto wejdzie w skład naszej kompanii, będzie zależało od nas (postacie będą reprezentować cztery klasy oraz szesnaście specjalizacji). Ale to nie wszystkie wybory, jakie będziemy musieli podjąć. Autorzy zapowiadają, że opowiedziana w grze fabuła będzie nieliniowa.

Na Dark Envoy jeszcze trochę poczekamy. Gra prawdopodobnie trafi do sprzedaży dopiero w przyszłym roku, w wersjach na PC, PlayStation 4 i Xboksy One. Jednak już teraz możemy zobaczyć zwiastun (przedstawiający fabułę i uniwersum) oraz 9-minutowy gameplay:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy