Reklama

Daemonical: Spotkanie z demonami już w maju

​Na maj zapowiedziana jest premiera kolejnej interesującej produkcji z gatunku horroru, tym razem także w trybie wieloosobowym.

Daemonical to gra autorstwa chorwackiego studia Fearem, która będzie jednocześnie ich debiutem w branży. Produkcja, która nadal jest w fazie alpha ma być nowym spojrzeniem na kooperację i gatunek.

Zgodnie z zapowiedziami rozgrywka ma polegać na ciekawym modelu. Gracze trafiają na wyspę, czterech z nich to zwykli ludzie, natomiast piąta osoba jest demonem, jednakże żaden z pozostałych graczy nie wie, kim jest demon, dlatego grupując się w walce o przetrwanie można zwiększyć swoje szanse, ale także wydać na siebie wyrok. Wygrana następuje po przetrwaniu całej nocy na wyspie. Zadaniem demona, który jest dużo silniejszy i szybszy, jest wyeliminowanie wszystkich na wyspie przed świtem.

Reklama

Na maj tego roku zapowiedziane jest uruchomienie wczesnego dostępu w Daemonical. Nie jest wiadome, ile potrwa faza testów, ale miejmy nadzieję, że twórcy będą chcieli jak najszybciej ukończyć produkcję i wypuścić pełnoprawny produkt.

Poniżej prezentujemy krótki zwiastun produkcji:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Daemonical

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama