Reklama

Czym jest Shadow Realms? Tajemniczy teaser od BioWare

BioWare rozesłało do swoich fanów maila, w których informuje ich, że "zostali wybrani". Wiadomość zawiera linka prowadzącego do tajemniczego teasera do czegoś zwanego Shadow Realms. Czy to kolejna gra studia?

Tego na razie nie wiadomo. Nie jest sekretem, że BioWare pracuje obecnie nad kilkoma projektami, z których najbliższym ukończenia jest Dragon Age: Inkwizycja (premiera w listopadzie).

W Montrealu powstaje kolejny Mass Effect, a tymczasem ekipa z Edmonton - odpowiedzialna za trylogię komandor(a) Shepard(a) zajmuje się zupełnie nową produkcją. O dwóch ostatnich grach opowiadali developerzy na króciutkim filmiku pokazanym w trakcie tegorocznego E3.

Opublikowany teaser zdradza niewiele - przedstawia koszmar chłopaka, który w śnie jest ścigany przez tajemnicze "coś". Na ułamek sekundy pojawia się też mężczyzna z czarnym dymem zamiast twarzy.

Reklama

Na końcu wyświetla się napis - "zostałeś wybrany". Warto zwrócić uwagę, że choć nagranie zatytułowano Nightmare, produkcja może nazywać się zupełnie inaczej - dołączona do maila grafika nazywa się ShadowRealms_Teaser_video.jpg. A tytuł Shadow Realms został niedawno zarejestrowany przez EA.

Nieco więcej wyjawia opis filmiku, z którego wynika, że więcej o tajemniczym projekcie dowiemy się już za niecałe trzy tygodnie, bo w trakcie tegorocznych targów gamescom. A na razie możecie obejrzeć wspomniany teaser:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje