Reklama

Czym jest braterska miłość? Zwiastun Sniper Ghost Warrior 3 pt. „Bracia”

​Więź pomiędzy braćmi może być skomplikowana, równocześnie jednak niepowtarzalna. Twórcy Sniper Ghost Warrior i Lords of the Fallen zaprezentowali krótki podgląd na relację pomiędzy Jonem i Robertem Northem, których historia jest jednym z głównych wątków fabularnych w zbliżającej się grze Sniper Ghost Warrior 3.

Wychowany na ranczu u stóp Gór Skalistych Colorado Jon, oraz jego młodszy brat Robert od najmłodszych lat byli najlepszymi przyjaciółmi, jak i również największymi rywalami. Służba w armii zawsze była w ich rodzinie postrzegana jako najwybitniejszy wyraz patriotyzmu. Jak najszybsze wstąpienie do wojska było naturalną drogą dla obu braci.

Reklama

W czasie gdy Jon twardo trzymał się reguł narzucanych przez kodeks Marines, Robert piął się po szczeblach kariery w US Navy - pomimo wykorzystywania wielu ‘niekonwencjonalnych’ metod - przez co stał się bardziej buntowniczy i sceptyczny względem wszelkich autorytetów. Robert bardzo kocha swojego brata, lecz sądzi, że jego staroświeckie podejście do sztuki wojennej może pozostawić go bezbronnym na polu walki.

Pozostaje pytanie kto porwał Roberta? A może... sam chciał zostać pojmany?

Sniper Ghost Warrior 3 to historia braterstwa, wiary i zdrady. Dzięki grze wcielisz się w rolę amerykańskiego snajpera Jonathana Northa, który dostaje się za linię wroga w Gruzji, nieopodal rosyjskiej granicy. Odkryjesz otwarty świat, z dynamicznymi warunkami atmosferycznymi, porami dnia i nocy, które mają realny wpływ na rozgrywkę i podejmowane decyzje. Dostosujesz broń, akcesoria, pojazdy i drona, wykorzystując przy tym trzy dostępne typy rozgrywki: Snajpera, Wojownika i Ducha.

Sniper Ghost Warrior 3 trafi na konsolę PlayStation 4, Xbox One oraz Windows PC 25 kwietnia 2017 roku.

Dowiedz się więcej na temat: Sniper: Ghost Warrior 3

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje