Czy tak będzie wyglądać nowe PlayStation 5 Slim?

Jeśli wierzyć zdjęciom i doniesieniem z pewnego chińskiego forum, konsola PlayStation 5 w sersji Slim zaczyna nabierać naprawdę realnych kształtów - dosłownie.

Od kilku generacji Sony kontynuuje ‘tradycję" wypuszczania swoich kolejnych konsol w mniejszych i jeszcze bardziej dopracowanych wersjach, z reguły noszących nazwę Slim lub Pro. Nic więc dziwnego, że internet od jakiegoś czasu żyje podobnym tematem w przypadku PS5, wyczekując wszelkich nowych informacji na temat mniejszej wersji PS5. Informacje o pracach nad taką konsolą podał nawet Tim Henderson, który jest chyba jednym z najbardziej wiarygodnych źródeł jeśli chodzi o nieoficjalne informacje branżowe.

Reklama

Teraz konsola pojawiła się nawet na zdjęciach na jednym z chińskich forów. Jest to jednak tylko jedno zdjęcie, w dodatku bardzo trudno zweryfikować w jakikolwiek sposób jego autentyczność. Oczywiście od momentu publikacji zdjęcie obiegło wszelkie możliwe social media, jednak nawet to nie sprawiło, by Sony w jakikolwiek sposób odniosło się do tematu. Głos w sprawie zabrał też Henderson, ale nie w sposób jakiego oczekiwaliby gracze - nie potwierdził ani nie zaprzeczył.

Jednak na tym nie koniec. Pojawił się też twitterowy wpis, którego autor twierdzi, że ma nagranie video, prezentujące konsolę. Jednak nie wiadomo czy pisze prawdę, czy to jedynie puste przechwałki, ponieważ samego nagrania nie opublikował. Według jego informacji, “PS5 Slim" ma być mniejsza (niższa i węższa) niż poprzedni model, a do tego mniejsze otwory wentylacyjne. Urządzenie ma dysponować dwoma portami USB-C, bardziej “kanciasty" napęd BD oraz wytłoczenia, nawiązujące do słynnych przycisków pada. Oczywiście o tym jaka jest prawda, czy rzeczone zdjęcie oraz informacje podane przez jednego z graczy są prawdziwe, dowiemy się zapewne najwcześniej dopiero za parę miesięcy, jeśli nie w przyszłym roku.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sony

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy