Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Czwarty odcinek Batman: The Enemy Within już dostępny

​Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, w tym tygodniu zadebiutował czwarty epizod Batman: The Enemy Within - drugiego sezonu przygodówki z Mrocznym Rycerzem od studia Telltale Games.

Odcinek o nazwie "What Ails You" kontynuuje wydarzenia zapoczątkowane w poprzednich. jednak nie podajemy szczegółów na temat fabuły, aby nie popsuć zabawy osobom, które nie zapoznały się z dotychczasowymi rozdziałami.

Reklama

W produkcji gracze wcielają się oczywiście w tytułowego Mrocznego Rycerza. Podopieczny staje przed koniecznością pełnienia zupełnie nowych ról - zarówno jako zamaskowany superbohater, jak i Bruce Wayne.

Podstawowe założenia rozgrywki nie odbiegają zbytnio od tego, co znamy z poprzednich projektów studia Telltale Games. Nie zabrakło więc sekwencji zręcznościowych, rozmów z napotykanymi postaciami i podejmowania wyborów wpływających nadalszy rozwój opowiadanej historii.

Epizod - podobnie jak wcześniejsze odcinki - dostępny jest na PC, konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz urządzeniach mobilnych z systemami iOS i Android. poniżej można obejrzeć zwiastun poświęcony "What Ails You":

Dowiedz się więcej na temat: Batman: The Enemy Within

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje