Czołgi w War Thunder! Wystartowała zamknięta beta dodatku Wojska Lądowe

Wojska Lądowe to nowe duże rozszerzenie do War Thunder - najpoważniejszego konkurenta World of Warplanes.

Wprowadzi ono do gry opcję pokierowania czołgami, dzięki czemu produkcja będzie mogła stanąć do walki także z innym dziełem Wargaming.net - World of Tanks. Właśnie wystartowała zamknięta beta dodatku. Jak wziąć w niej udział?

Wczoraj studio Gaijin Entertainment rozpoczęło zamknięte testy dodatku Wojska Lądowe do War Thunder. Do bety zaproszono osoby, które wypełniły 26 zadań udostępnianych przez twórców w ciągu ostatnich trzech tygodni. Użytkownicy, którzy nie dostali klucza, a wyrazili chęć przetestowania rozszerzenia, nie powinni się martwić - powinni go otrzymać w grudniu.

Można też zagwarantować sobie dostęp do bety kupując jedną z czterech paczek z czołgami i innymi dobrami - kosztują one od 49,95 euro (209,65 zł) do 99,91 euro (419,35 zł). Drogo, ale jeśli jesteście zainteresowani, klikajcie TUTAJ.

Na łamach serwisu VG247 przedstawiciele Gaijin Entertainment odnieśli się do tak wysokich cen. Tłumaczą, że ich oferta nie różni się niczym od tych proponowanych przez producentów innych MMO. Poza tym nikt nie zmusza do płacenia - kupowaną za prawdziwe pieniądze zawartość można bez problemu uzyskać w trakcie rozgrywki. To samo tyczy się wspomnianego dostępu do bety, który można zdobyć w różnego rodzaju konkursach organizowanych przez developerów.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy