Reklama

Czarnoksiężnicy z Warlocks 2: God Slayers rzucili wyzwanie bogom

​Aroganccy bogowie, potężni czarnoksiężnicy, rozległe mapy i pradawna magia. Niszcz i obracaj w proch przeciwników używając ognistych kul, błyskawic i innych zabójczych mocy. Wywalcz sobie drogę do chwały w Warlocks 2: God Slayers - grze, która od dziś jest dostępna na Nintendo Switch.

Arogancja bogów nie zna granic. Dała im poczucie władzy i niezwyciężenia. Pokaż im, jak bardzo się mylą. Zmieć ich z powierzchni ziemi. Nie okazuj litości. Ciemne chmury gromadzą się nad ich głowami. Nadciąga nawałnica, która nosi Twoje imię.

Warlocks 2: God Slayers to napakowane humorem i przepełnione akcją RPG, w którym przejmujesz kontrolę nad potężnymi Czarnoksiężnikami, dzielnie stawiającymi czoła Bogom. Rzuć im wyzwanie sam lub z pomocą nawet 4 przyjaciół. Przygotuj się na spotkanie z pozornie prześmiesznymi, pixelartowymi postaciami, ale nie daj się zwieść ich zabawnemu wyglądowi. Każda z nich jest bowiem gotowa użyć wszystkich dostępnych środków oraz swoich specjalnych umiejętności, by wysłać Cię w zaświaty samodzielnie lub z pomocą potężnych bossów. Zabij pierwszy, albo daj się zabić. Tutaj nie ma miejsca na półśrodki.

Reklama

Warlocks 2: God Slayers od dziś dostępne jest na Nintendo Switch. Gra w wersji na komputery osobiste pojawi się 18 lipca dzięki Fat Dog Games i od dziś można ją zamówić przedpremierowo na GOG.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy