Reklama

Czarna Pantera w Marvel's Avengers już 17 sierpnia

​Wydawca poinformował, kiedy zadebiutuje darmowe rozszerzenie, w którym pojawia się m.in. znany z gry God of War aktor Christopher Judge.

Jeśli stęskniliście się już za niskim, głębokim głosem Kratosa, to już niedługo będziecie mogli ponownie go usłyszeć, bo aktor Christopher Judge pojawi się w nadchodzącym dodatku do Avengersów jako król T’Challa. Wszyscy wiedzieliśmy, że takie DLC jest w drodze, ale data premiery War for Wakanda pozostawała tajemnicą - na szczęście to się właśnie zmieniło i Square Enix poinformowało, że za nieco ponad 2 tygodnie będziemy mogli sprawdzić je w akcji.

Rozszerzenia zapowiadane jest jako największy update zawartości od momentu debiutu we wrześniu ubiegłego roku, ale nie da się ukryć, że to właśnie możliwość zagrania Czarną Panterą, której głosu użycza sam "Kratos" jest dla większości fanów największą gratką. Poza tym należy się jednak spodziewać dwóch nowych wrogich bossów i mnóstwa przeciwników do pokonania, a także zupełnie nowych obszarów do eksplorowania. Po dołączeniu dodatku gra oferować ma łącznie 25 godzin kampanii dla jednego gracza.

Reklama

Crystal Dynamics potwierdziło, że zdradzi więcej szczegółów na temat DLC War for Wakanda w czasie specjalnego twitchowego streamu, który został jednak zaplanowany dopiero na 16 sierpnia, czyli dosłownie dzień przed premierą rozszerzenia. Wydaje się więc, że jeśli jeszcze nie próbowaliśmy Marvel’s Avengers, mamy wyjątkowo dobry czas, by to zmienić - do 1 sierpnia gra jest dostępna za darmo na PlayStation 4, PlayStation 5, Stadia i Steam, a jeśli później zdecydujemy się kontynuować przygodę, możemy zakupić grę z 40% zniżką.

Daniel Górecki - ITHardware.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje