Cyberpunk 2077 znów na szczycie Steama!

CD Projekt RED powoli szykuje swój comeback na miarę No Man’s Sky. W dniu premiery Phantom Liberty Cyberpunk 2077 na Steamie cieszy się coraz większą popularnością.

Bardzo dużo negatywnych rzeczy można powiedzieć o premierze Cyberpunka 2077. Mieliśmy do czynienia z nieskończoną, pełną problemów produkcją, która w oczach wielu graczy będzie największym zawodem w historii całej branży. Stan techniczny wołał o pomstę do nieba i szybko zniechęcił do gry większość wyczekujących jej latami fanów.

CD Projekt RED od razu zapowiedział jednak, że bierze się do roboty i faktycznie tak zrobili. Przez ostatnie trzy lata doczekaliśmy się dziesiątek kluczowych aktualizacji, podstawowa wersja została doprowadzona do porządku, a dla deweloperów przyszedł czas na kolejny krok - pierwszą i ostatnią ekspansję.

Reklama

Ku zaskoczeniu wielu graczy, debiutujące dzisiaj Phantom Liberty niesie ze sobą całą masę zmian do podstawowego Cyberpunka 2077. Kilka dni przed premierą dodatku pojawiła się ogromna aktualizacja 2.0, która nie tylko wprowadza liczne usprawnienia do gry, ale całkowicie przerabia część mechanik.

Doskonałą recenzją tego obszernego patcha jest aktualna forma Cyberpunka 2077 na Steamie. W momencie pisania tego artykułu online w grze jest niecałe 140 tysięcy graczy, a przeceniona o 40% produkcja znajduje się na szczycie rankingu sprzedaży całej platformy. Na drugiej pozycji znajduje się z kolei Phantom Liberty.

Według opublikowanych do tej pory recenzji czeka nas bardzo udany dodatek. Cyberpunk 2077 jest wreszcie w stanie, w jakim powinien być w dniu premiery, a Phantom Liberty wzbogaca go o intrygujące misje i lokację wykonaną z imponującą pieczołowitością. Fani tego uniwersum mają doskonały pretekst, aby powrócić do Night City.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Cyberpunk 2077 | Steam
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy