Cyberpunk 2077 zaoferuje trzy różne prologi

​Cyberpunk 2077, jak na produkcję RPG przystało, położy duży nacisk na tworzenie postaci oraz jej historię. Dość powiedzieć, że produkcja zaoferuje trzy różne wersje prologu, właśnie w zależności od tego, jaką przeszłość tworzonego bohatera lub bohaterki wybierzemy przed rozpoczęciem kampanii.

Niedawno dowiedzieliśmy się, że osoba decydująca się na los Nomada rozpocznie zabawę nie w głównym Night City, lecz poza metropolią, na wysuszonych pustkowiach Badlands. Teraz główny projektant zadań - Paweł Sasko - sprecyzował, że będzie to jedna z trzech dostępnych opcji.

Nie znamy szczegółów, lecz można spekulować, że praca w korporacji oraz życie na ulicy zabiorą nas od razu do Night City, ale tylko ta pierwsza ścieżka zapewni dostatnie życie, podczas gdy opcja Street Kid oznacz start gracza w całkiem innych rejonach ogromnej metropolii Night City.

Reklama

Osobno CD Projekt opublikował pierwszy utwór z oficjalnej ścieżki dźwiękowej, przygotowany we współpracy z szwedzkim zespołem punkrockowym Refused. Ta kapela wciela się w grze w zespół Samurai, który to powinien być bardzo dobrze znany wszystkim fanom uniwersum Cyberpunk.

To właśnie w tej formacji występuje Johnny Silverhand, w którego - jak wiedzą zapewne już wszyscy na świecie - wcieli się w Cyberpunk 2077 sam Keanu Reeves. Trzeba chyba jednak przyznać, ze szwedzka kompozycja jest raczej mało udana i w ogóle nie przywodzi na myśl cyberpunka.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Cyberpunk 2077
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy