Reklama

Cyberpunk 2077 wygląda oszałamiająco w 4K na Extreme z 50 modami

​Cyberpunk 2077 to jedna z tych gier, której odbiór może być drastycznie różny w zależności od tego, na jakiej platformie gramy. W przypadku konsol i słabszych pecetów tytuł ten raczej nie zachwyci swoją techniczną stroną, ale jeśli posiadamy high-endowy PC, możemy liczyć na zachwycającą oprawę wizualną, szczególnie z włączonym ray tracingiem.

Digital Dreams udostępniło nowy film, który pokazuje co uzdolnieniu modderzy są w stanie wycisnąć z polskiej produkcji. Materiał prezentuje Cyberpunk 2077 w rozdzielczości 4K (3840 × 2160 pikseli) na Extreme z ponad 50 włączonymi modami.

Jak nietrudno się domyślić, aby udźwignąć grę w takim stanie, potrzeba było naprawdę mocarnego peceta i w tym przypadku posłużono się sprzętem wyposażonym w kartę graficzną NVIDIA GeForce RTX 3090 i włączono DLSS 2.2.

Materiał udowadnia, że pomimo wad w rozgrywce/fabule, Cyberpunk 2077 jest jedną z najlepiej wyglądających gier na PC. Choć tytuł nadal ma poważne usterki i błędy, to jednak jego efekty ray tracingu są kapitalne, a ogólna jakość obrazu jest na najwyższym poziomie. Niestety YouTuber nie ujawnił jeszcze listy modów, z których korzystał. Mimo to Digital Dreams planuje wkrótce udostępnić takową, co powinno ułatwić życie osobom, które planują powtórzyć jego wyczyn.

Reklama

CD Projekt RED nie planuje obecnie wprowadzenia do gry żadnych większych ulepszeń. W lipcu zespół twierdził, że wydajność gry osiągnęła już satysfakcjonujący poziom. I chociaż otrzymamy kilka łatek, nie należy spodziewać się większych zmian w jakości produkcji. Warto dodać, że najnowsza łatka do gry Cyberpunk 2077, oznaczona numerem 1.23, ukazała się w czerwcu tego roku. Kolejne aktualizacje zapewne koncentrować będą się już na obiecywanym darmowym DLC.
Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje