Reklama

Cyberpunk 2077 wróci do PS Store, ale tylko wtedy gdy spełni określone warunki techniczne

​Cyberpunk 2077 zaraz po premierze usunięto z PS Store i gra do tej pory nie wróciła na platformę Sony. Jednak by do tego doszło gra CD Projekt RED, musi spełnić konkretne warunki techniczne.

Cyberpunk 2077 został usunięty z PS Store zaraz po premierze z powodu stanu technicznego, jaki prezentował w wersji na PlayStation 4. Nie da się ukryć, że w morzu problemów, które posiada najnowsza gra CD Projekt RED, to właśnie jakość wydania na old geny spędzała graczom sen z powiek. Redzi starają się naprawić tytuł i mimo kilku aktualizacji nie jest on wciąż dostępny w sklepie Sony, i nie nastąpi to, gdy nie zostaną spełnione konkretne warunki.

Inwestorzy rodzimej spółki coraz bardziej niepokoi fakt, że Cyberpunka 2077 nie da się kupić przez platformę PlayStation Store i po udostępnieniu patcha 1.2 coraz częściej zadają pytanie, kiedy będzie to możliwe.

Reklama

Mimo wniesienia 500 poprawek przez przytoczony update i faktu, że gra działa lepiej niż w chwili, kiedy była usuwana z PS Store, Sony nie dało zielonego światła na jej powrót. Jak przyznała w wypowiedzi dla StockWatch.pl, Karolina Gnaś, dyrektor relacji inwestorskich CD Projektu, firma pozostaje w stałym kontakcie z japońskim przedsiębiorstwem oraz otrzymuje z nim przyjacielskie relacje.

Jednak decyzja o przywróceniu CP 2077 do sklepu należy wyłącznie do Sony i wydawca niestety, nie wie, kiedy ona zapadnie. Należy przy tym spełnić pewne warunki odnośnie stanu technicznego, z kolei reszta wymogów jest luźniejsza. Nowa aktualizacja jest natomiast krokiem w dobrym kierunku, by Cyberpunk 2077 znów trafił do PS Store.

Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy